ageLOC zastavuje stárnutí

Již po staletí lidé hledají způsob, jak přirozeným způsobem oddálit nevyhnutelný proces stárnutí a určitě i vy jste se někdy zamýšleli  nad tím, proč někteří lidé vypadají na svůj věk přirozeně mladší?
Nový výzkum vykonaný na univerzitě Purdue (USA) nedávno odhalil hlavní, doposud skrytý, zdroj stárnutí, který se skrývá v každém z nás.
Jedná se o vnitřní urychlovač stárnutí v epidermě, nazývaný arNOX, jehož množství se zvyšuje tím, že stárneme. ArNox se nachází na povrchu našich buněk. Tento neviditelný nepřítel je schopný neustále produkovat v pokožkce škodlivé volné radikály, které ničí  kolagen a elastin, čímž snižuje produkci těchto velmi důležitých proteinů.  Když k tomu přidáme skutečnost, že se nám produkce kolagenu díky zpomalující se činnosti fibroblastů přirozeným způsobem přestává vytvářet v těle cca kolem 26 roku, výsledek je jednoznačný. Vypadáte o několik let starší, než ve skutečnosti jste.

Kromě tohoto výzkumu vědci společnosti Nu Skin  identifikovali exkluzivní směs přísad, které zpomalují produkci volných radikálů v epidermě – technologii ageLOC.
AgeLOC je ve světě jediná technologie vytvořená na redukci viditelných známek stárnutí tím, že se zaměřuje na tohoto neviditelného a dlouho neznámého tvůrce volných radikálů v epidermu.

Galvanická žehlička Nu Skin Galvanic Spa mění pleť v luxusně jemnou a zářivou, zastavuje proces stárnutí, zjemňuje vrásky, zbavuje pleť různých nerovností, odstraňuje podbradek a vyhlazuje celulitidu. Úžasných výsledků dosahuje v boji proti trudovité pleti (akné). Obzvlášť u mužů je galvanická žehlička GALVANIC SPA oblíbena v boji proti vypadávání vlasů.

Pokud tedy vlastníte žehličku na vrásky Galvanic SPA, pak již tyto gely pravděpodobně používáte. V komibinaci s živým kolagenem (tropokolagenem) tyto účinky ještě podpoříte. Díky pravidelné péči se již nyní sami rozhodujete o tom, jak budete vypadat za 5 až 8 let.

 

Ověření prodejci Patent

Chráněno US patentem
č. 6,119,038; 6,766,199; 7,305,269; D481, 463; D484,605 S; D486,233 S

Certifikát CB test , Prohlášení o shodě