Celebrity, které se žehlí galvanickou žehličkou Nu Skin Galvanic Spa

Vidíte? Takhle skvěle vypadají holywoodské hvězdy díky galvanické žehličce Nu Skin Galvanic Spa. Věří originálu, protože funguje!

 

Sophia Loren

Sophia Loren nikdy nepodstoupila facelift. Na její tváři můžete jasně vidět, jak je svěží a zářivá. Pokud chcete i po 70ti letech vypadat také tak dobře, nebojte se do žehličky na vrásky investovat.
"Proč bych chodila na plastiku obličeje, když od 50 let absolvuji pravidelně galvanické žehlení ....." říká Sophia Loren narozena 20.9.1934.

 

Brad Pitt

Brad Pitt si je vědom, že jeho krása pomalu upadá vlivem stárnutí a tak začal žehličku na vrásky GALVANIC SPA také používat. Tuto skutečnost přiznal německému časopisu Bunte.

Magazín Vogue se zase  zaměřil na Nicole Kidman, která se svěřila, že miluje pravidelné žehlení obličeje a na červeném koberci se bude procházet pouze pokud bude vyžehlená, aby ještě více vynikla její udržovaná pleť.
 

Simon Cowell

Simon Cowell nejprve tajil, že se o svou pleť stará galvanickým žehlením. Nakonec to z něj však reportérka Terry Seymour dostala. Podívejte se na usvědčující videozáznam. Simon Cowell je známý ze světových soutěží, hledající talent. Jeho obličej musí vypadat skvěle.

 

 

Toni Braxton

Zpěvačka Toni Braxton také na veřejnosti přiznala, že se žehlí :) - VIDEO. Galvanickou žehličku NuSkin doslova miluje.

 


 

 

To, že se na českém trhu nějakou dobu prodává Nu Skin galvanická žehlička na vrásky není žádnou novinkou. Díky ní dostanete potřebné živiny přímo do buňky, takže její regenerace je znatelná. 

Hlavní fígl proti stárnutí a pro omlazení jsou speciální gely ageloc Nu Skin, které se k žehličce vyrábějí.

Americké společnosti Nu Skin se podařil husarský kousek. Vynalezla způsob, jak stárnutí pokožky doslova zastavit až zmrazit.
Vše spočívá v nové technologii ageLOC.

Ověření prodejci Patent

Chráněno US patentem
č. 6,119,038; 6,766,199; 7,305,269; D481, 463; D484,605 S; D486,233 S

Certifikát CB test , Prohlášení o shodě