Přeskočit na hlavní obsah

Jak se žehlí profesionálně

 Žehlení obličeje

 • Tvář odličte micelární vodou Larens Micellar Lotion nebo pleť omyjte kolagenovým mycím gelem INVENTIA.
 • Konečky prstů si lehce vmasírujte pleťové micelární vodu nebo gel do pokožky a nechte působit cca 30 sekund. Poté setřete vlhkým a suchým tampónem, vytřete tvář zlehka do sucha a naneste  peeling s kolagenem). Po aplikaci peeling omyjte a nechte tvář vlhkou.
 • Nyní nastává nejdůležitější proces - budete pracovat s galvanickými vodivými zažehlovacími gely. Koncentrovaný gel (záporně nabitý) v BÍLÉ AMPULCE ( Předošetřující Gel) hloubkově čistí a proto je nutné nanést na pokožku a do ní zapravit nejméně 10% objemu ampulky. Při ošetření krku a dekoltu více. Nenanášejte gel na prst, raději si z ampulky rovnou naneste sérum na polovinu obličeje a rozetřete žehličkou. Zvlhčit pleť před nanesení gelu i v průběhu žehlení můžete přípravkem Živá voda od Inventia s kolagenem a kys. hyaluronovou nebo Biopeptidovým sérem Larens.

Důležité

Před prvním použití sejměte ochranné fólie z obou stran, jinak žehlička NEVODÍ - NEPÍPÁ. Nezapomeňte mít při žehlení vlhkou ruku, a pokud žehlíte zákazníka, držte ho na krku na tepně, aby mezi vámi vznikl elektrický okruh. Když žehlíte sami sebe, stačí pouze vlhká ruka na žehličce a okruh je uzavřen.

 • Navlhčenými prsty držte chromovou část a palcem stlačte tlačítko. Na display se objeví
  program 1. Přiložte Galvanic Spa na tvář, přidržte, až se ozve pípnutí. Postupně přejíždějte po obličeji a očním oblouku vzhůru, do stran k vlasům. Žehličku držte navlhčenými prsty, dotýkejte se kovové části. Pokud žehlíte někoho jiného, NEZAPOMEŇTE se držet druhou rukou krku žehleného, Pokud budete někomu žehlit ruce, držte se druhou rukou na tepně. Musí se uzavřít elektrický okruh. Pokud žehlíte sami sebe, držet se nemusíte. Stejným způsobem pokračujte na druhé straně obličeje, případně krku a dekoltu. Pokud je pokožka suchá, použijte zvlhčovač s kyselinou hyaluronovou, kterým budete pleť v průběhu žehlení zvlhčovat. U silně znečištěné pleti můžete se místy vyskytne „štípání“, které časem ustává.
 • Když žehlička pípne 2x za sebou, je proces ukončený a vy stejným způsobem pokračujte i na druhé polovině obličeje, případně krku a dekoltu. Někomu vyhovuje žehlení celého obličeje najednou, tak si sami vyzkoušejte způsob, který vám bude nejvíce vyhovovat. První týden je potřeba žehlit pleť nejméně 3x týdně, dále podle potřeby nejméně 1x týdně.
 • Zbytky bílého vodivého gelu smyjte navlhčeným tampónem. Pleť neosušujte. Nástavec dezinfikujte vašim běžným antiseptikem a utřete do sucha.
 • Naneste kladně nabitý GEL V MODRÉ AMPULCE (Treatment Gel). Na přístroji zvolte program 2. Další postup se rovněž opakuje jako u bílého gelu. Po žehlení gel omyjte vodou nebo pleťovým zvlhčujícím a vitalizačním tonikem INVENTIA) - tampón namočte do vody, zlehka vyždímejte a na vlhký tampón naneste tonik. Pokud používáte transepidermální kolagen pro podporu vlastního kolagenu, naneste ho po žehlení na vlhkou pokožku.
 • Poté ošetřete obličej hydratačním krém (Larens Lifting Face Cream nebo Denní krém s kolagenem a matrixylem. Malé množství krému dejte na konečky prstů a zlehka rozetřete.
 • Na povislá víčka a tmavé kruhy pod očima naneste NuSkin ageLOC LumiSpa IdealEyes, na vrásky kolem očí lze programem 2 zažehlit ráno a večer Tru Face Line Corrector nebo Elixír pro oko lí očí s kolagenem.

Žehlení celulitidy, podbradku a paží

Pro žehlení celulitidy vyměňte nástavce a to tak, že stlačíte gumové tlačítko na zadní straně žehličky, až vám nástavec sám ze žehličky „odskočí“. Je to opravdu jednoduché. Na celulitidu je určen podélný s mírnými vlněním. Na problémová místa aplikujte Nuskin Body Shaping Gel – gel na celulitidu a podbradek a žehlete programem 2- používejte ráno a večer 2-3x týdně. Takto můžete přejíždět přístrojem nejen po těle, ale i na podbradku či pažích. Po ošetření naneste na vlhkou pokožku tropokolagen, případně Kolagenové dynamické zeštíhlující sérum.

Ošetření vlasových cibulek a pokožky

Vlasové sérum na vlasy  Scalp and Hair Serum používejte na suché nebo navlhčené vlasy. Dle potřeby vytvářejte pěšinky, abyste mohli sérum nanést přímo na vlasovou pokožku a ke kořínkům. Přípravek prsty jemně vmasírujte do vlasové pokožky, rozčešte všechny nepoddajné prameny a pak na dvě minuty použijte galvanickou žehličku ageLOC Galvanic Spa. Vyberte nástavec pro vlasovou pokožku a volbu číslo pět; nástavec přiložte přímo k vlasové pokožce a pohybujte se od čelní vlasové linie dozadu. Neoplachujte. Vlasy upravte jako obvykle.
Pro optimální výsledky používejte dvakrát denně (ráno a večer) samostatně nebo v rámci kompletní péče o vlasy s ageLOC Nutriol Scalp and Hair Shampoo.