Přeskočit na hlavní obsah

TECHNOLOGIE AGELOC

AgeLOC je ve světě jediná technologie vytvořená na redukci viditelných známek stárnutí tím, že se zaměřuje na tohoto neviditelného a dlouho neznámého tvůrce volných radikálů v epidermu.

Již nyní sami můžete rozhodnout o tom, jak budete vypadat v následujících letech. Podívejte se pozorně na své rodiče nebo prarodiče. A teď otázka pro vás: budete chtít za 20, za 30 let vypadat stejně jako oni, nebo začnete řešit činnost enzymu stárnutí již dnes? Tak proč nezačít hned teď a tím docílit výsledků, ze kterých budete mít prospěch nejen teď , ale i v daleké budoucnosti.
Kosmetické produkty Nuskin a technologií ageLOC ("uzamknout věk") se vyznačují obsahem těch nejlepších utajených substancí a patentovanou technologií, která pomáhá k pravidelnému a postupnému zpomalování viditelných znaků stárnutí přímo ve zdroji - v epidermu.

Již po staletí lidé hledají způsob, jak přirozeným způsobem oddálit nevyhnutelný proces stárnutí a určitě i vy jste se někdy zamýšleli nad tím, proč někteří lidé vypadají na svůj věk přirozeně mladší?

Proč stárneme?

Výzkum vykonaný na univerzitě Purdue (USA) odhalil hlavní, doposud skrytý, zdroj stárnutí, který se skrývá v každém z nás.

Jedná se o vnitřní urychlovač stárnutí v epidermě, nazývaný arNOX, jehož množství se zvyšuje tím, že stárneme. ArNox se nachází na povrchu našich buněk. Tento neviditelný nepřítel je schopný neustále produkovat v pokožkce škodlivé volné radikály, které ničí kolagen a elastin, čímž snižuje produkci těchto velmi důležitých proteinů. Když k tomu přidáme skutečnost, že se nám produkce kolagenu díky zpomalující se činnosti fibroblastů přirozeným způsobem přestává vytvářet v těle cca kolem 26 roku, výsledek je jednoznačný. Vypadáte o několik let starší, než ve skutečnosti jste.

Tak jako se nám kolagen v těle přestává postupně vytvářet cca od 26. roku a tím stárneme, tak se nám podle nejnovějších výzkumů amerických vědců „probudí „ v pokožce nově objevený enzym stárnutí arNOX. S arNOXem se všichni rodíme. A pokud ho máme geneticky málo, vypadáme mladší, pokud více, vypadáme na svůj věk starší. Tento enzym žije na našich buňkách jako parazit, kolem 26 roku se zaktivuje, začne produkovat volné radikály a tím odstartuje nezadržitelný proces stárnutí.

Proti těmto volným radikálům, které nepřicházejí z venku, ale zevnitř, jsme se ještě do nedávna nedokázali bránit. Ale od r. 2009 máme neuvěřitelné štěstí, protože žijeme v historické době, kdy se podařilo objevit technologii ageLOC s jejíž pomocí se dá činnost arNOX na určitou dobu zastavit. Pomocí galvanické žehličky si vpravíme do mezibuněčného prostoru ageLOC a cca na týden uhasíme činnost arNOXu – produkci volných radikálů přímo v jeho zdroji – v epidermu.

Kromě tohoto výzkumu vědci společnosti Nu Skin identifikovali exkluzivní směs přísad, které zpomalují produkci volných radikálů v epidermě – technologii ageLOC.