Přeskočit na hlavní obsah

CELEBRITY

Celebrity, které se žehlí galvanickou žehličkou Nu Skin Galvanic Spa

Vidíte? Takhle skvěle vypadají hollywoodské hvězdy díky galvanické žehličce Nu Skin Galvanic Spa. Věří originálu, protože funguje!

Karolína Kurková

Karolína je super modelkou značky Victoria Secret. Tato světová modelka pochází z České republiky a na galvanickou žehličku narazila v době, kdy koronavirové epidemie.

„Tento mikroproudový nástroj je velmi elegantní a snadno stimuluje a tonizuje pokožku. Používam ho asi 10 minut, než jdu spát.“

Sophia Loren

Sophia Loren nikdy nepodstoupila facelift. Na její tváři můžete jasně vidět, jak je svěží a zářivá. Pokud chcete i po 70ti letech vypadat také tak dobře, nebojte se do žehličky na vrásky investovat.

"Proč bych chodila na plastiku obličeje, když od 50 let absolvuji pravidelně galvanické žehlení ....." říká Sophia Loren narozena 20.9.1934.

Brad Pitt

Brad Pitt si je vědom, že jeho krása pomalu upadá vlivem stárnutí a tak začal žehličku na vrásky GALVANIC SPA také používat. Tuto skutečnost přiznal německému časopisu Bunte.

Simon Cowell

Simon Cowell nejprve tajil, že se o svou pleť stará galvanickým žehlením. Nakonec to z něj však reportérka Terry Seymour dostala. Podívejte se na usvědčující videozáznam. Simon Cowell je známý ze světových soutěží, hledající talent. Jeho obličej musí vypadat skvěle.

Toni Braxton

Zpěvačka Toni Braxton také na veřejnosti přiznala, že se žehlí :) - VIDEO. Galvanickou žehličku NuSkin doslova miluje.

Nicole Kidman

Magazín Vogue se zase  zaměřil na Nicole Kidman, která se svěřila, že miluje pravidelné žehlení obličeje a na červeném koberci se bude procházet pouze pokud bude vyžehlená, aby ještě více vynikla její udržovaná pleť.