Přeskočit na hlavní obsah

Jak se žehlit doma

1. Očistěte pleť od nečistot Čistícím gelem s kolagenem. Jemně rozetřete po tváři a poté omyjte.

2. Naneste Mořský peeling s kolagenem Cca po 3 min. smyjte vlažnou vodou. Pleť nechte mokrou, neotírejte do sucha.

3. Naneste bílý záporný gel, rozetřete po tvářích a programem 1 žehlete obličej. Stačí množství o velikosti hrášku a při žehlení pleť zvlhčujte živou vodou nebo NaPCA. Kdy zvhlčit poznáte podle toho, že galvanická žehlička přestane po tváři klouzat.

4. Jakmile program 1 skončí, smyjte vlažnou vodou. Naneste modrý kladný gel a programem 2 žehlete obličej (opět o velikosti hrášku a v průběhu žehlení zvlhčujte) . Po dokončení programu 2 smyjte vlažnou vodou.

5. Ošetřete pleťovým tonikem (např. s kolagenem) a naneste hydratační krém Peptidum Lifting Face Cream nebo elixír s kolagenem pro tvář a dekolt.

Dále lze pokračovat v nadstandardní péči

Pokud máte tmavé kruhy pod očima a otoky jemně vmasírujte oční krém na povadlá víčka NuSkin ageLOC LumiSpa IdealEyes Na jemné vrásky naneste ZAŽEHLOVACÍ KOREKTOR LINIÍ Tru Face Line Corrector, který lze zažehlovat denně na jednu až dvě minuty s očním nástavcem na program 2. Ošetřte HYDRATAČNÍM KRÉMEM, např. Denní krém s kolagenem a matrixylem.

Žehlení celulitidy, podbradku a paží

Pro žehlení celulitidy vyměňte nástavce a to tak, že stlačíte gumové tlačítko na zadní straně žehličky, až vám nástavec sám ze žehličky „odskočí“. Je to opravdu jednoduché. Na celulitidu je určen podélný s mírnými vlněním. Na problémová místa aplikujte Nuskin Body Shaping Gel – gel na celulitidu a podbradek a žehlete programem 2- používejte ráno a večer 2-3x týdně. Takto můžete přejíždět přístrojem nejen po těle, ale i na podbradku či pažích. Po ošetření naneste na vlhkou pokožku tropokolagen, případně Kolagenové dynamické zeštíhlující sérum.

Ošetření vlasových cibulek a pokožky

Vlasové sérum na vlasy ageLOC Nutriol Intensive Scalp and Hair Serum používejte na suché nebo navlhčené vlasy. Dle potřeby vytvářejte pěšinky, abyste mohli sérum nanést přímo na vlasovou pokožku a ke kořínkům. Přípravek prsty jemně vmasírujte do vlasové pokožky, rozčešte všechny nepoddajné prameny a pak na dvě minuty použijte galvanickou žehličku ageLOC Galvanic Spa. Vyberte nástavec pro vlasovou pokožku a volbu číslo pět; nástavec přiložte přímo k vlasové pokožce a pohybujte se od čelní vlasové linie dozadu. Neoplachujte. Vlasy upravte jako obvykle.
Pro optimální výsledky používejte dvakrát denně (ráno a večer) samostatně nebo v rámci kompletní péče o vlasy s ageLOC Nutriol Scalp and Hair Shampoo