Jak se žehlit doma

1. Vlažnou vodou omyjte celý obličej

2. Čistícím gelem s kolagenem očistěte

3. Smyjte vlažnou vodou

4. Pokud máte, naneste peeling Polisching Peel Skin Refinisher nebo Mořský peeling s kolagenem Cca po 3 min. smyjte vlažnou vodou. Pleť nechte mokrou, neotírejte do sucha.

5. Naneste bílý záporný gel, rozetřete po tvářích a programem 1 žehlete obličej. Stačí množství o velikosti hrášku a při žehlení pleť zvlhčujte živou vodou nebo NaPCA. Kdy zvhlčit poznáte podle toho, že  galvanická žehlička přestane po tváři klouzat.

6. Jakmile program 1 skončí, smyjte vlažnou vodou

7. Naneste modrý kladný gel a programem 2 žehlete obličej (opět o velikosti hrášku a v průběhu žehlení zvlhčujte)

8. Po dokončení programu 2 smyjte vlažnou vodou

9. Ošetřete pleťovým tonikem (např. s kolagenem) a naneste hydratační krém Peptidum Lifting Face Cream nebo elixír s kolagenem pro tvář a dekolt.

Nespotřebované množství v tubě lze chránit před vysycháním např. párátkem.

Dále lze pokračovat v nadstandardní péči:

Pokud máte tmavé kruhy pod očima a otoky jemně vmasírujte oční krém Tru Face Ideal Eyes.

Na jemné vrásky naneste ZAŽEHLOVACÍ KOREKTOR LINIÍ Tru Face Line Corrector, který lze zažehlovat denně na jednu až dvě minuty s očním nástavcem na program 2

Ošetření HYDRATAČNÍM KRÉMEM, např. Denní krém s kolagenem a matrixylem nebo Rejuvenating Cream.

Podbradek a paže úspěšně zpevníte gelem na celulitidu Body Shaping gel, program 1. Pokud gely brzy usychají, můžete zvlhčovat zvlhčujícím sprejem s peptidy nebo NaPCA Moisture Mist

Na zpevnění podbradku, paží a na celulitidu a tělo použijete vlnitý nástavec spolu s gelem na podbradek a celulitidu Galvanic Body Shaping Gel.

Na regeneraci a posílení vlasů použijte hřebínkovitý nástavec na jednu palmičku a speciální vlasovou kůru Nutriol Hair Fitness.


Žehlení celulitidy, podbradku a paží

Pro žehlení celulitidy vyměňte nástavce a to tak, že stlačíte gumové tlačítko na zadní straně žehličky, až vám nástavec sám ze žehličky „odskočí“. Je to opravdu jednoduché. Na celulitidu je určen podélný s mírnými vlněním. Na problémová místa aplikujte Nuskin Body Shaping Gel – gel na celulitidu a podbradek a žehlete programem 2- používejte ráno a večer 2-3x týdně. Takto můžete přejíždět přístrojem nejen po těle, ale i na podbradku či pažích. Po ošetření naneste na vlhkou pokožku tropokolagen, případně Kolagenové dynamické zeštíhlující sérum či Zeštíhlující sérum na celulitidu

 

 

Ošetření vlasových cibulek a pokožky

Vlasová séra Nutriol Hair Fitness Treatment. Víčko ampulky – utáhněte - zašroubujte velmi pevně, dokud obsah nezmodrá a z víčka se vám neuvolní do ampulky účinné látky Tricalgoxil z mořské chaluhy. Jednu ampulku vmasírujte do pokožky vlasů. POZOR – nenechte stékat NA POKOŽKU OBLIČEJE. Byla by cca půl hodiny červená! Na žehličku nasaďte hřebenový nástavec, nastavte program 1 a přejíždějte jím po pokožce, jako byste se česali. Již neoplachujte a upravte vlasy běžným způsobem.